Отборите на ЦСКА 1948 II и Спортист Своге не се победиха в мач от 13-ия кръг на Втора лига. Двата тима направиха равенство 1:1 в първия двубой от 13-ия кръг на Втора лига.

Lap.bg
32 снимки

"Шоколадите" поведоха в резултата в 3-ата минута от добавеното време на първото полувреме.

Светослав Диков получи далечна топка и я насочи към Радослав Живков. Той стреля, но ударът му бе блокират. Топката се върна в Живков, който този път действа хладнокръвно, финтира вратаря и вкара топката в опразнената врата.

Домакините обаче изравниха в 72-ата минута, когато Преслав Антонов се възползва от лошо изчистена топка, която стигна до него и той порази мрежата на Иван Гошев за 1:1.

По този начин „червените“ събраха 16 точки, които им отреждат 10-ото място във временното класиране на второто ниво на българския футбол, докато „шоколадите“ са на 17-а позиция с 10 точки.