Славия загуби с 0:1 от Спортист (Своге) в контрола, играна на стадиона в Овча купел. Гол за гостите вкара Стоичков в 55 -а минута, съобщава официалният сайт на столичани pfcslavia.com. Треньорите на Славия използваха общо 17 играчи, дадоха възможоност на по-малко игралите досега в шампионата да се изявят.

Славия: Ем. Петров, Дяков, Галин Богданов, Кирил Огнянов, Радослав Рангелов, Дюлгеров, Киков, Спас Георгиев, Цачев, Антонио Павлов, Тодор Колев.

На почивката влязоха Барбоса, Карасинкеров, Байдаков, Мартинов и Васев, а в 75 мминута и Стоян Георгиев. Те замениха съответно Дяков, Огнянов, Дюлгеров, Киков, Тодор Колев и Цачев.

В събота Славия гостува в Разград на Лудогорец в мач от 1/16 финалите на турнира за Купата на България. Срещата е от 13.30 ч.