Славия разгроми втородивизионният тим на Спортист Своге с 6:0 в приятелска среща, играна на терена на комплекс „Пири” в Банско.

Белите бяха пълни господари на зеления килим и логично стигнаха до категоричен успех в поредната си лятна проверка.

Павле Попара откри за тима на Емил Велев в 33-ата минута след късо изпълнение на ъглов удар, а Спас Георгиев удвои пет минути преди края на първата част, когато засече добър пас на Дани Пеев.

В 65-ата минута вратарят на Спортист В.Димитров си вкара автогол за 0:3, а в 68-ата Антонио Павлов с глава направи 4:0 след отлично центриране на Илия Илиев,

Имащия рожден ден днес Николай Божов вкара петия гол за столичния тим в 69-ата минута, а крайното 6:0 в 77-ата минута оформи Павлов, за който това бе второ попадение в срещата.