Отборът на ЦСКА 1948 победи Спортист (Своге) с 3:0 в приятелски мач, който се игра на стадиона в село Герман. Два гола на Марио Димитров в 6-ата и в 10-ата минута, и едно попадение на Йоан Маринов в началото на втората част, донесоха успеха на столичния тим.

Добрата новина за старши треньора Валентин Илиев е завръщането на терена на Атанас Кръстев и Радослав Димитров, които лекуваха контузии, но вече са напълно възстановени.

Това бе втори мач между ЦСКА 1948 и Спортист (Своге) в рамките на две седмици, като първата среща „армейците“ спечелиха с 4:0.

В сряда, 29 март, от 16.00 часа „червените“ приемат Беласица (Петрич) в зонален финал за Купата на АФЛ, който ще се играе отново в Герман, информира официалният сайт на клуба.